Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Иванчо отива в музикалното училище, слага си калъфа на цигулката на чина, отваря и го и вади автомат. Смее се и казва: - Опа, татко сега е в банката с цигулката...
Разни 1,836 прегледа
Следващ →

Още вицове

Кенгуру влиза в бар и си поръчва джин с тоник. Барманът е изумен и се опитва да завърже разговор: - М-даа, не ни се случва често да идват кенгура... - Е как дави се случва - джин с тоник - петнайсет долара?! - казало възмутено кенгуруто. Изяденото куче не хапе(корейска поговорка). Христо Стоичков отива на откриване на една галерия. Застанал той пред една картина и почнал да я зяпа, минал един час и един от собствениците го попитал: - Господине, кажете ако мога да ви помогна с нещо? - Абе, ако може да ми кажете тая картина "Селянин чопли семки" от кой век е? - За тая картина не знам, ама това огледало, в което се оглеждате е от четвърти век! Статия във вестник: "В нашия град завинаги е приключено с престъпността. Вчера последния бандит беше убит от някакви маниаци..." - Слушай, Моше, ако имаше два Мерседеса, с всички екстри, бар и всичко останало, ти би ли ми дал единия? - Скъпи Шломо! От кога се знаем с теб? Тридесет години? Приятели сме от училище. Защо изобщо ме питаш тогава? Разбира се, че ако имах два такива Мерседеса, единият щеше да е точно за теб! - А Моше, представяш ли си, че имаш две луксозни яхти, абсолютно еднакви? Би ли ми дал едната? - Шломо, защо ми задаваш такива въпроси? С теб сме като братя, ти си ми кум, и на Бар Мицва на сина ми беше, и въобще... Разбира се, че ако имах две такива яхти, бих ти дал едната! Продължават... След малко Шломо пак се обажда: - А представяш ли си, Моше, че имаш две кокошки... - Шломо, това вече не е честно. Ти знаеш, че аз имам две кокошки!...