Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
В болница за новородени бебета имало два етажа. На първия имало обикновенни бели деца, а на втория имало негърчета. Веднъж станало пожар на втория етаж. Докторите и сестрите се обадили на пожарната и полицията. Те дошли. Докторът започнал бавно да подава негърчетата бебета на полицая. А полицаят рекъл на доктора: -Що ми подаваш изгорелите, бе?
Семейни 1,991 прегледа
Следващ →

Още вицове

Веско Маринов се хвали на свой приятел: - Вчера се върнах от Сомалия. Направих благотворителен концерт в помощ на децата там! - Браво, Браво! Нека видят, че има и по-страшно от глада... По празниците един петел решил да отиде в града! Там всичко му харесало и докато гледал по витрините изведнъж видял пилета на грил и се замислил... Изведнъж се сетил и си казал: - Брей, аз се чудя къде са гаджетата от селото, а те са дошли в града на солариум! Асен Блатечки е в болница с опасност за живота. Оказало се, че и Кубрат Пулев си е изтеглил последния му филм... пиян тропа на уличен стълб, патрулиращ полицай го вижда и отива към него: - Отвори ми маааа ... Отвори ми маааа(вика пияния) - Кои да ти отвори бе ти да не си пил? Я ми дъхни!(полицая) - Отвори МУ мааа! Отвори му мааа...... - Аре да си ходим.Горе няма никой. - Как ша няма бе виш, че свети... Един скелет влиза в бар и казва: "Едно уиски и парцал за локвата"