В лудницата. Студентите обикалят, а доктора им обяснява:
- Ето този има мания за величие, счита се за Наполеон, ето този има мания за музикален талант, счита се за Моцарт!
- Докторе, а този, дето пърди непрестанно.
- Това е уникален феномен в медицината, този се счита за "Газпром".
Секретарката се облива в горчиви сълзи. Шефът, съчувствено:
- Какво има?
- Ей сегичка ми се обадиха, че мама е починала!
- Съболезнования, скъпа. Ако искате, идете си у дома, днес ще се оправим без вашата помощ!
- Не, благодаря, много сте любезен, но ще остана.
След час шефът минава да види как е секретарката.
Тя плаче истерично.
- Сега пък какво?
- Чух се със сестра си! Можете ли да си представите - и нейната майка е умряла днес!