Един мъж тръгнал да се самоубива. Тъкмо щял да скочи от моста и при него идва Дядо Коледа и го попитал:
— Какво правиш, бе?
— Ще се самоубия.
— Защо?
— Защото вече животът ми няма смисъл.
— Ако ми обещаеш че няма да скочиш, ще ти изпълня 3 желания.
— Наистина?
— Да. Какво е първото ти желание?
— Искам… искам чисто ново Ферари Ф50!
— Добре. Второто?
— Искам… искам триетажна къща с изглед към морето.
— Имаш я. И третото?
— Искам… искам много, много, много пари.
— Добре и тях ги имаш. Обаче за всичко това искам да направиш нещо за мен.
— Какво? – попитал мъжа.
— Направи ми една свирка.
— Аааааа, не. Няма да го направя.
— Абе човек, виж колко неща ти дадох аз, а ти една свирка не искаш да ми врътнеш.
— Добре, добре.
Направил му той една свирка и Дядо Коледа го попитал:
— Ти на колко години си?
— На 45.
— Ти си на 45 и още вярваш в Дядо Коледа?
Една жена била с любовника си, когато мъжът й се прибрал от работа по-рано. Тя бързо напъхала любовника в хладилника.
Мъжът влиза в кухнята, отваря хладилника и...
- Кой си ти?
- Васил.
- Какво правиш тук?
- Ям луканка.
На следващия ден мъжът отива на работа и разправя случката на колегите си.
Всички казали:
- Абе, ти си голям идиот. Това е бил любовникът на жена ти.
Вечерта пак се прибира по-рано. Отишъл веднага в кухнята, отворил хладилника
- Вътре стои друг мъж.
- Кой си ти?
- Ами... Иван.
- Виж какво, Иване, кажи на Васил, че ако го видя ще го счупя от бой.