След повече от 30 години възобновиха читалищната дейност в хасковското село Мандра
Vili1,362 прегледа0 коментара
След повече от 30 години възобновиха читалищната дейност в хасковското село Мандра. Сред основните приоритети на настоятелството са ремонтирането на сградата и създаването на формации.
Коментари (0)
Все още няма коментари. Бъди първият!