След смъртта на заможен човек, неговата вдовица сложила надгробна плоча с надпис:"Почивай в мир!".
Скоро било отворено завещанието и се разбрало, че вдовицата не е сред наследниците. Тогава тя поръчала да допишат на плочата думите:"...докато не дойда".
След повече от 30 години възобновиха читалищната дейност в хасковското село Мандра
Vili1,361 прегледа0 коментара
След повече от 30 години възобновиха читалищната дейност в хасковското село Мандра. Сред основните приоритети на настоятелството са ремонтирането на сградата и създаването на формации.
Коментари (0)
Все още няма коментари. Бъди първият!