Омръзна ми вече да се дебна за всичко с всички... За паркинг място пред офиса се дебнем с колегите, за място в леглото до жената се дебнем със съседа, за място на домашният компютър се дебнем с децата... е докога така.
Новият Моне? 11-годишно дете рисува като великия импресионист
Таня Тодорова4,467 прегледа0 коментара
Видеото не е налично.
Картините ѝ приличат на произведения на Клод Моне. Британската ученичка Дейзи Уот рисува от 6-годишна. За нея рисуването е повече от хоби. А парите от продажбите отиват за благотворителни цели. Тук Ви срещаме с нея.
Коментари (0)
Все още няма коментари. Бъди първият!