Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Отива един в магазина и казва: - Извинете, кое е онова прекрасно бяло нещо на витрината, което изглежда толкова апетитно, вкусно и освежаващо? - Кисело мляко. - Кисело мляко... Еееееех... 3 бутилки водка...
Любими Герои 3,642 прегледа
Следващ →

Още вицове

По радиото: - Погребално бюро "Амбър" кани своите бивши и бъдещи клиенти по случай десетгодишнината на фирмата... - Мен са ме молили да се омъжа стотици пъти. Но аз винаги съм отказвала. - И кой, например, те е молил ако не е тайна? - Мама и тате. Офталмолог: - Прочетете тази сричка! - Не мога. - Късоглед сте! - Уф! Малко ми е, че съм неграмотен, а и късоглед! Иванчо се прибира от училище.Майка му: - Иванчо, къде ти е бележника? Иванчо: - В ъгъла е, мамо!Наказан е! Пак има двойка! Влиза мъж с дете във фризьорския салон. - Подстригване? Бръснене? - И едното, и другото. След като приключил фризьорът, мъжът казва: - А сега подстрижете и детето, а аз ще отида за вестник. Минало време, а мъжът не се връща. - Къде се запиля баща ти? - изгубил търпение, казва фризьорът на детето. - Това въобще не е баща ми, - казва изплашено детето, - Този чичко дойде при мен на улицата и ми предложи безплатна подстрижка.