Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Отива един в магазина и казва: - Извинете, кое е онова прекрасно бяло нещо на витрината, което изглежда толкова апетитно, вкусно и освежаващо? - Кисело мляко. - Кисело мляко... Еееееех... 3 бутилки водка...
Любими Герои 3,644 прегледа
Следващ →

Още вицове

Съдията: - Защо изхвърлихте съседа си през балкона? Обвиняемият: - Никакъв съсед не съм изхвърлял, господин съдия, а само гардероба, защото почна да скърца през нощта... И ме събуди. Учителката: -Иванчо спрегни ми глагола вървя! -Аз вървяя...Ти вървииш...Той.. -По-бързо!! -Аз тичам,ти тичаш,той тича... - Какво е новото определение за оптимист? - Инвестиционен банкер, който в неделя вечер си изглажда пет ризи за седмицата. Направили състезание на тема "Забиване на пирон с ръка" Явили се американец,французин и чукчи. Американеца забил 1/3 от пирона. Французина 1/2 от пирона. Чукчи забил целия пирон. Класиране: 1-во място: Французина - забил 1/2 от пирона. 2-ро място: Американеца - забил 1/3 от пирона. Чукчи дисквалифициран - забил пирон на обратно. - Мамо, виж, този снежен човек е съвсем безпомощен! - Защо, детето ми? - Защото си го направих сам, без ничия помощ.