Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Излязох да тичам навън. Върнах се след 5 минути, защото бях забравил нещо. Бях забравил, че съм дебел и не мога да тичам повече от 5 минути.
Бисери 2,353 прегледа
Следващ →

Още вицове

Посредата на полето огромна дупка. На края на дупката седят мъж и жена. Мъжът: - Ех, казах му аз на баща ми, че не трябва да иска такива неща... - Какви неща? - пита жената. - Разбираш ли, звъни ми той на връх Нова година по телефона и ми разправя: "Синко, ти водиш праведен живот, а аз съм абсолютен грешник. Помоли се, моля те на Господ да ми изпрати един подарък за Нова година, ама нещо голямо, скъпо и съвременно...". И аз му викам: "Тате, не трябва Господ да се моли за такива неща.." А той - помоли се, та помоли се. - И кво? - И аз се помоли, а Господ му изпрати... - Какво му изпрати? - Каквото поиска - това му изпрати. Нещо голямо, скъпо и съвременно - орбиталната станция "МИР". Двама програмисти. Едният казва на другия: - Купих си един 3А3 на старо. - Е как е? Върви ли ? - Ами… върви… влачи се като 5 Мб файл към сървър в Пакистан… Едно дете отива при дядо си и му казва: - Дядо, какво ще ми дадеш ако успея да накарам един червей да се прибере в дупката си? Старецът се замислил и казал: - 5 лева. Хванали се на бас и излезли в градината. Детето намерило един червей, напръскал го с лак за коса, за да го обездвижи и втрърди и го пъхнал в ямката. Дядото удивен му дал парите и се прибрал в къщата, а хлапето останало да си играе в градината. След около половин час дядото се върнал ухилен и казал: - Ето ти още 5 лева. - Ама дядо, ти забрави ли, че ми даде вече? - Нее.Тези са от баба ти... Грузинска веселба. Домакинът казва: - А сега Гиви ще произнесе тост! Става Гиви и казва: - Да пием! - и си сяда. След малко пак: - А сега Гиви ще произнесе тост! Гиви пак става и казва: - Да пием! - и пак си сяда. След още малко: - Вано да произнесе тост! Вано започва: - Уважаеми приятели! Всички ние сме се събрали тук в този хубав слънчев ден, за да празнуваме по един много добър повод... Домакинът го прекъсва: - Седни си. А сега Гиви ще произнесе тост! Сьобщение за грешка при windows: Cpu not found. Software emulation!