Двама борци се срещат. Единият носел папионка.
- Абе, какво е това на вратъ ти - попитал единия.
- Ами, как какво, това е папионка.
- А-а-а много готино ти стои, от къде я купи?
- Абе от онзи магазин ей там.
Отива другият борец в магазина, но забравил как се казва онова нещо.
- Извинете аз търся едно нещо, започва с буквата "П".
Магазинерката започнала да изрежда всички работи започващи с буквата "П", но бореца все казвал "НЕ".
Накрая тя му предложила презерватив и той казал:
- Да, това е.
- Ами какъв размер мога да ви предложа?
- Ами, така като ми гледаш шийката .....
Оценка:
На задника ти гъвкав, еластичен
от прима виста пишем му "отличен"
а пищната ти и разкошна цица
заслужава минимум "петица".
Лицето ти със зор и уговорка
ще му сложим максимум "четворка"
"Тройка", със натягане, кирлива,
пишем на заспалата ти слива.
А дето си на тридесет и девойка
общата оценка ти е "Двойка"!!!