Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Оценка: На задника ти гъвкав, еластичен от прима виста пишем му "отличен" а пищната ти и разкошна цица заслужава минимум "петица". Лицето ти със зор и уговорка ще му сложим максимум "четворка" "Тройка", със натягане, кирлива, пишем на заспалата ти слива. А дето си на тридесет и девойка общата оценка ти е "Двойка"!!!
Семейни 3,217 прегледа
Следващ →

Още вицове

Англичанката: "Джон, не си джентълмен! Каза, че ще се прибереш в 8, а се прибра в 6!" Французойката: "Мишел, запознай се с новия ни семеен приятел!" Рускинята: "Ну, Ваня, это у меня в последний раз!" Българката: "Мите, за първи път ми е!" Циганката: "Асане, дай да му покажим на тоз как са прай любов, бе!" В гората пред магазина имало голяма опашка. Заекът от последен минава първи и вълкът му казал: - Заек, ще те набия, ако минеш още веднъж най-отпред! И го хварлил на края на опашката, но заека отново се прередил. Вълкът отново му казал: - Заек, ще те набия, ако минеш отпред още веднъж. И пак го хвърлил отзад, но заека пак се върнал. Вълкът не издържал, набил заека и отново го хвърлил най-отзад. Заекът за пореден път минал най-отпред и вълкът си вдигнал ръката да го удари пак, но заекът му казал: - Вълчо, ако ме удриш пак, няма да отворя магазина. Военен преподавател пояснява: - Атомната бомба е така направена, че винаги пада в епицентъра на взрива! Кога България ще бие? Когато Бербатов вкара от засада! Бай Ганьо, турчинът и англичанинът били пред една пещера. Турчинът влязъл в пещерата и когато излязъл бил нахапан от оси. Англичанинът влязъл и когато излязъл бил нахапан от комари. Бай Ганьо влязъл и когато излязъл не бил нахапан от нищо. Другите го питали как не е пострадал, а той им отговорил, че е убил един комар и една оса и другите отишли на погребението им.