Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV

Отмъкнаха златен синджир от врата на поредната димитровградчанка

2,529 прегледа

Поредната кражба на златен синджир от димитровградчанка бе регистрирана в тукашната полиция.

Вчера около 19:00 часа 41-годишна жена сигнализирала, че е била нападната на булевард „Трети март” от неизвестно лице. Мъжът откраднал чрез издърпване от врата й 20-грамово колие.

Потърпевшата описала злосторника като мъж с височина 180 см, на възраст между 30-40 години и облечен в синя тениска и дънки. Образувано е досъдебно производство по случая.

Припомняме, че това е четвърта подобна случка в Димитровград в рамките на два месеца. В началото на май пак заради златно колие бе нападната жена на ул. "Братя Миладинови".

На 19 март димитровградчанка бе обрана на бул."Трети март", а в началото на същия месец друга бе нападната до Водната кула. И в двата случая крадците задигнаха златни синджири от вратовете на потърпевшите.

По-късно от полицията съобщиха, че е задържан извършителят на два от грабежите на златни бижута, станали през пролетта. Това е 17-годишен младеж от Димитровград. Той е разпитан от униформените, направил е самопризнания и е бил разпознат от обраните жени.

Dimitrovgrad.bgvesti.net

Видео по темата

Източник: dimitrovgrad.bgvesti.net
Сподели
Реклама — Зона 16 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net

Facebook коментари

Коментари в сайта (0)

Все още няма коментари. Бъди първият!