21 -годишен хванат с дрога в Димитровград

21-годишен димитровградчанин е задържан за съхранение на дрога, казаха от полицията. При полицейска проверка на бул. „Ст.Стамболов” у младежа са открити и иззети три станиолови топчета със зелена листна маса.
При направения полеви наркотест се установило, че става дума за канабис. Младежът е задържан до 24 часа по образуваното досъдебно производство.
Dimitrovgrad.bgvesti.net









Коментари в сайта (0)
Все още няма коментари. Бъди първият!