Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net

Момче е първото бебе в Димитровград за 2013 година

3,742 прегледа
В АГО -Димитровград вече се роди първото за 2013 г. бебе

Момче е първото бебе, родено в Димитровград през 2013 година. Малкият мъж се появи на бял свят тази сутрин в 9:50 часа в АГО към МБАЛ "Св.Екатерина".

Бебчето е с размери 3,900 кг и 52 см. и все още няма име, коментираха от Родилно отделение. То и майка му Любомира се чувстват добре.

По-късно стана ясно, че момченцето ще носи името Данаил.

Припомняме, че момиченце бе първото за 2012 година бебче. Малката Първолета се роди на 4 януари.

Общо  260 новородени отчитат от димитровградското родилно отделение през 2012 година, което е с 18 бебета по-малко в срaвнение с 2011-та.

Dimitrovgrad.bgvesti.net

Видео по темата

Източник: dimitrovgrad.bgvesti.net
Сподели
Реклама — Зона 16 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net

Facebook коментари

Коментари в сайта (0)

Все още няма коментари. Бъди първият!