Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV

Пет бебета се родиха в Димитровград за Рождество

2,825 прегледа
Пет бебета по Коледа отчитат в димитровградското АГО

Пет бебета са се родили в дните между 24 и 26 декември в димитровградското АГО, коментираха пред Dimitrovgrad.bgvesti.net от отделението.

На 24 декември е проплакало едно момченце, на Коледа са се родили момиче и момче, а през вчерашния ден на бял свят са се появили отново момиче и момче.

Общо 257 новородени отчитат от Родилно отделение към МБАЛ "Св.Екатерина" от началото на годината до днес.

През цялата 2011 -та година общият брой на бебетата, появили се в АГО-Димитровград е 278, сочи статистиката.

Dimitrovgrad.bgvesti.net

Видео по темата

Източник: dimitrovgrad.bgvesti.net
Сподели
Реклама — Зона 16 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net

Facebook коментари

Коментари в сайта (0)

Все още няма коментари. Бъди първият!