Автобусът спира!
Всички пикаем прави, само бай Гошо си сваля гащите и кляка.
- Защо бе бай Гошо, пикаеш като жена?
- От както ми е отказал - ръка не му подавам!
Кърджали излезе на протест заради увеличението на цената на водата.
Vili2,451 прегледа0 коментара
Жители на Кърджали излязоха на протест пред сградата на ВиК заради огромното увеличение на цената на водата. Областта е поставена на първо място по процентно повишение в цялата страна - с 14 на 100. Новата цена, одобрена от КЕВР, е 2.65 евро или 5.19 лева за кубик.
Коментари (0)
Все още няма коментари. Бъди първият!