Вчера шефът ни изпрати да сваляме ледени висулки. Една висулка падна върху колата му. Въпреки че той предвидливо я беше паркирал на 70 метра от сградата...
Едва след Съединението в Хасково започват да се разплащат с левове
Vili3,139 прегледа0 коментара
Българският лев влиза в обръщение в област Хасково след Съединението през 1885-та година. Той се използва заедно с още няколко други валути. Разплащателната единица е създадена в Княжеството преди точно 145 години. Тя попада в Топ 5 на най-красивите банкноти в света.
Коментари (0)
Все още няма коментари. Бъди първият!