Над половин милион лв. трябва да получи хасковския театър от културното министерство
Vili2,110 прегледа0 коментара
Над половин милион лева дължи Министерството на културата на хасковския театър. Средства не са превеждани от ноември миналата година. Актьорите са без хонорари, не са изплатени и задълженията за различни консумативи. Културната институция няма пари и за ремонтни дейности.
Коментари (0)
Все още няма коментари. Бъди първият!