Небето в източната част на Димитровград почерня, ТЕЦ-а отново "изгърмя"
Лопо
11,513 прегледа
0 коментара
Днес следобед към 16:30 бе поредната авария в ТЕЦ "Марица 3" Димитровград, поради която небето в източната част на града почерня от пушеци и сажди.
22.04.2026
691 прег.
22.04.2026
587 прег.
21.04.2026
1,052 прег.
17.04.2026
814 прег.
16.04.2026
1,007 прег.
16.04.2026
949 прег.
16.04.2026
1,275 прег.
14.04.2026
1,034 прег.
Коментари (0)
Все още няма коментари. Бъди първият!