Два скелета излезли от гробовете си, за да се позабавляват. На излизане от гробището единият видял кола, при което се затичал обратно към гроба си, взел си надгробната плоча на гръб и пък се върнал при колата. Другият скелет го попитал какво прави, а той отговорил :
- Ами няма да карам без документи, я?
Прочети още подобни вицове
Коментари (0)
Все още няма коментари. Бъди първият!