В речта си за демокрацията и свободата ББ каза:
""Ние се явихме във време, когато много хора имаха вече силен евроскептицизъм, защото не можеха да си обяснят как комунистите станаха социалисти."
Ако имаше свобода и демокрация щяхме да знаем коя година ББ е напуснал БКП;-)?
Някой знае ли? виж ТУК
Още по-интересно е как комунисти станаха ГЕРБ-ери.
Всеки мрази комари. Освен досадното жужене и хапене, болестите, предавани от комари, като малария, убиват над един милион души всяка година (плюс коне, кучета и котки). За последните 100 милиона години те са се усъвършенствали в занаята си - смучене до три пъти собственото си тегло в кръв, напълно незабелязани. Не трябва ли просто да се отървем от тях? Роуз Евълет споделя защо учените не са сигурни.
Коментари (0)
Все още няма коментари. Бъди първият!