Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
из "Червената шапчица", Лоис Макмастер Бюджолд Изведнъж по тялото му преминаха конвулсии и вълкът се замисли болезнено: "Това ли е моето призвание, моята съдба, моята болка, моята диагноза. Спри, не сега, недей отново…" С изпотени лапи Вълкът събра остатъците от своята чест и трескаво почука на вратата.
Любими Герои 3,092 прегледа
Следващ →

Още вицове

Студент пресякъл улица на червено. Спира го полицаят за глоба. Студентът му се примолва: - Моля ви, г-н полицай, аз съм беден студент, завършвам тази година… Дожаляло му на полицая и го пуснал. След една година друг студент пресича на червено. Спира го полицаят за глоба. Студентът му се примолва: - Моля ви, г-н полицай, аз съм беден студент, завършвам тази година… - А-а-а! - казал полицаят. - няма да ме излъжеш! Студентите завършиха миналата година… Европейците винаги са се стремили да опознаят удоволствията и материалните блага. Сега те имат много материални блага. Китайците винаги са се стремили да опознаят човека. Сега имат много китайци. Колкото и да е рядка вярната любов, вярното приятелство е още по-рядко. - Защо брюнетките се гордеят с косата си? - Защото отива на мустаците им. Двама пияни отиват до девическия манастир. Тропат на вратата, а отвътре се чува гласа на игуменката:Какво обичате? -Искаме да ви зададем няколко вапросчета. Имате ли във вашия манастир 80см калугерки? -Не нямаме. -А имате ли 60см калугерки? -Не нямаме наще са по високи. -Имате ли 45см калугеки? -Нямаме нашите са по високи нали ви казах. -Кире. Викнал единия. : -Айде да си ходим ние снощи сме ебали пингвин.