Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
След десетдневно забавяне и цикъла е празник!
Черен хумор 2,123 прегледа
Следващ →

Още вицове

Иванчо получил забележка в училище за лошо поведение. Майка му го поучава: - Дръж се прилично! Взимай пример от баща си! - Но той е в затвора!!! - Да, но го пускат за добро поведение... В час по химия: "- Иване отвори вратата, може да се наложи да бързаме..." Жрецът на индианско племе, живеещо в резерват в Америка, трябвало да познае по звездите каква ща е зимата- тежка или лека, и ако трябва, индианците да започнат да събират дърва. Но дошла вечерта, започнал ритуалът и жрецът се понапил. Взирал се в звездите, взирал се и след като нищо не разпознал си помислил: "Ако им кажа че зимата ще е мека, може да не уцеля и да имам големи проблеми. Нека по-добре да съберат дърва." Жрецът казал: - Братя мои, зимата ще е тежка! Трябва да събираме дърва. Минал месец, жрецът си помислил: "Дали пък не прекалих? Я да проверя прогнозата в близкия щат!", и отишъл да пита каква ще е зимата. Метеоролозите му отговорили: - Зимата ще е много тежка! - По какво познахте - попитал жреца? - Ами индианците вече цял месец събират дърва като луди! Един ковач ковал една подкова и както била нажежена до червено я хваща с щипките... Отстрани го гледа един селянин и се учудва: - Леле... колко е гореща! Ковачът: - Ами... не е гореща чак толкова... Ако ми дадеш една десетачка, обещавам да я оближа! На селянина много му се искало да види такова шоу и затова извадил една десетачка и я подал на ковача. Онзи я взел, облизал я и си я прибрал в джоба. Мъжа: - Какво си правила? Жената: - Проверявах тотото. Мъжа: - Пуснала си тото без мен?! Жената: - Ами..., исках да ти направя изненада, ако спечеля някой милион. Мъжа: - Каква? "Сбогом, неудачник!"???