Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net

Футболисти ще осмислят живота си в Градина

3,214 прегледа
Първомай | Първомай
0
Бальо Балев

Утре ще бъдат засадени тополи около стадиона в село Градина. Идеята е на общинската структура на ГЕРБ, чийто член е и кметът на селото Бальо Балев. Той осигурява  50 дръвчета за инициативата. Преди години стадионът е бил ограден с тополи и е било приятно място за разходки и спорт. През 90-те години дърветата са  били изсечени – разказа кметът. Миналата година пак са се опитали да залесят района, но огънят от запалени стърнища е изгорил и младите фиданки.

В инициативата ще се включат и футболистите от местния ФК“Марица“. Утре в 17 часа те ще изпълнят едно от най-важните условия за смислен живот – да посадят дръвче. Повод за акцията е 22 март – официалното настъпване на пролетта.

Теди Кирякова

Видео по темата

Източник: Parvomai.NET
Сподели
Реклама — Зона 16 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net

Facebook коментари

Коментари в сайта (0)

Все още няма коментари. Бъди първият!