Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV

Моят снежен автомобил е моята крепост!

4,103 прегледа
Снимка: AutoMedia.bg

45-годишен швед, прекарал цели два месеца в затрупан от сняг автомобил, беше намерен жив.

Мъжът попаднал в снежния капан на 19 декември, след като автомобилът му затънал в снежна преспа на горски път в северната част на Швеция.

Затрупаната със сняг кола открили случайно туристи, които първоначално решили, че са попаднали на повреден, изоставен автомобил. След като се приближили обаче, видели, че на задната седалка лежи мъж в спален чувал.

45-годишният швед е прекарал тежката зима, ядейки единствено сняг.

Той е оцелял без храна, при температури от под минус 30 градуса, благодарение на това, че е изпаднал в нещо като летаргия (зимен сън), обясняват лекарите от болницата, където е приет мъжа. Те допълват, че обикновено човек може да оцелее до около четири седмици без храна.

Мъжът е в сравнително добро състояние, без опасност за живота.

Още снимки вижте в Automedia.bg

Видео по темата

Източник: dnes.bg
Сподели
Реклама — Зона 16 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net

Facebook коментари

Коментари в сайта (0)

Все още няма коментари. Бъди първият!