Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net

Отново има опашки за паспорти

2,909 прегледа
Първомай | Първомай
0

С края на отпускарския сезон започнаха да се събират опашки от чакащи пред паспортна служба. Въпреки предупрежденията на МВР, гражданите не се възползваха от спокойствието през летните месеци и  отново им се налага да стоят пред гишето. Ако струпването продължи, през октомври работното време на служителите ще бъде удължено, но за сега то си остава същото.

На 17 септември изтече и срокът за регистриран на оръжия  съгласно новия Закон за контрол на оръжията, боеприпасите, взривните вещества и пиротехническите изделия.  Регистрацията е безплатна, но закъснелите ще трябва да платят глоба от 500 лв.

parvomai.net

Видео по темата

Източник: Parvomai.NET
Сподели
Реклама — Зона 16 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net

Facebook коментари

Коментари в сайта (0)

Все още няма коментари. Бъди първият!