Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net

Димитровградските съветници се събират за последно на 20-ти

1,746 прегледа
Съветниците от Димитровград се събраха на тържествена сесия преди седмица, когато бе празника на града, за да отчетат какво са направили през своя мандат

Последната редовна сесия на ОбС-Димитровград е планувана за 20 септември /вторник/ коментира пред Dimitrovgrad.bgvesti.net председателят на местния парламент Катя Чалъкова.

Дневният ред все още се уточнява, но се знае, че ще бъдат обсъждани докладни, свързани с общинската собственост. Става дума за точки, по които местните законотворци не са успели да се произнесат по време на своя мандат или са върнати за доразглеждане от Областния управител Ирена Узунова.

Общинарите ще решават евентуално и кой да замести временно до изборите сегашния кмет Стефан Димитров, ако той се кандидатира за нов мандат.

Обс-Димитровград заседава преди седмица, когато бе честван празника на града. Тогава съветниците направиха отчет за работата си и взетите от тях решения. Последната за този мандат сесия е планувана във вторник, а не както е по традиция в последния четвъртък на месеца -22 септември, защото е почивен ден, каза още Катя Чалъкова. Припомняме, че предизборната кампания за местна власт започва на 23 септември.

Dimitrovgrad.bgvesti.net

Видео по темата

Източник: dimitrovgrad.bgvesti.net
Сподели
Реклама — Зона 16 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net

Facebook коментари

Коментари в сайта (0)

Все още няма коментари. Бъди първият!