Врачка измами 66-годишна с 380 лева
Жена от Първомай бе измамена с 380 лева при врачуване, съобщават от МВР. Измамата била извършена вчера в магазин на ул.”Княз Борис І” от непозната, която взела парите от 66-годишна жителка на града.
Parvomai.net
Видео по темата
Източник:
Haskovo.NET









Коментари в сайта (0)
Все още няма коментари. Бъди първият!