Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV

Кърпят държавните дупки, за общинските пари няма

3,674 прегледа
Двама работят, петима гледат

Започна пролeтно пълнене на дупки в Първомай. Но само по улиците, които са част от републиканската пътна мрежа. Както винаги след снега, на много места в града се отвориха кратери. Дупките с диаметър повече от метър застрашават колите ни през деня и пешеходците в тъмната част на денонощието. Средствата са отпуснати от републиканския бюджет и затова ще карат по здрави улици само тези, които се движват по пътя между Първомай и Градина – по улиците “Хаджи Димитър“ и „Васил Левски“. „Пътища Пловдив”- АД са се заели с пълненето на дупките. За съжаление и те работят по българския почин: „Един работи, трима го гледат“. Между наблюдателите беше и кметът на общината - Ангел Папазов, видимо доволен от започналата работа.

Попитан кога ще започне ремонт и на улиците, които са част от общинската мрежа, ресорният заместник кмет Костадин Ангелов отговори: „Сложна работа. Пари няма“.

Теди Кирякова

Видео по темата

Източник: Haskovo.NET
Сподели
Реклама — Зона 16 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net

Facebook коментари

Коментари в сайта (0)

Все още няма коментари. Бъди първият!