Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net

Ози Озбърн е починал от инфаркт

1,978 прегледа
Музика | Иван Божинов
0

Ози Озбърн е починал от инфаркт, страдал е от исхемична болест на сърцето, освен че преди години е диагностициран и с болестта на Паркинсон, се казва в смъртния акт на музиканта, цитиран от Асошиейтед прес. 

Документът е издаден от лондонските власти, като достъп до него е получил в. „Ню Йорк таймс“. 

Озбърн почина на 22 юли на 76-годишна възраст. 

Смъртният акт на Ози Озбърн е получила дъщеря му - Ейми Озбърн, съобщи американското издание. 

През 2020 г. музикантът, превърнал се и в риалити звезда, обяви, че страда от болестта на Паркинсон, след като претърпя падане. При обявяването на смъртта му неговото семейство каза, че фронтменът на „Блек Сабат“ е починал, заобиколен от близките си, припомня БТА.

Видео по темата

Източник: ClubZ.bg
Сподели
Реклама — Зона 16 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net

Facebook коментари

Коментари в сайта (0)

Все още няма коментари. Бъди първият!