Задържаха младеж, притежавал марихуана
19-годишен жител на Първомай се озова в районното управление за притежание на наркотици. В събота той бил засечен от униформените да носи в себе си свивка с марихуана. Младежът е криминално проявен и осъждан. Срещу него е започнато бързо производство.
Работата по документиране на случая продължава под наблюдение на прокуратурата.
Parvomai.NET









Коментари в сайта (0)
Все още няма коментари. Бъди първият!