Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net

Димитровград надви Хасково с 2:0

4,473 прегледа
Хасково | Красимира Славова
8

 „Хасково“ загуби от „Димитровград“ в областното дерби на Трета югоизточна футболна лига.

Домакините стигнаха до победата с 2:0.

Резултатът бе открит в самия край на първата част. През второто полувреме димитровградчани стигнаха до още едно точно попадение за крайният резултат на мача.

Въпреки забраната за провеждането на двубоите с публика заради здравната криза, на този мач най-верните фенове подкрепиха отборите си.

В следващия кръг –на 14-ти ноември тимът на Хасково приема на Ямача „Загорец“-Нова Загора.

Сподели
Реклама — Зона 16 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net

Facebook коментари

Коментари в сайта (8)

Каунь
По-добре закрийте футбола в Хасково, отколкото да има това подобие на отбор.
Стамат
Развалиха готов отбор на Бабангида, да играели местни момчета. Ами като са некадърни, бегом с двеста към селската група.
Тито
А Извор загуби от водача със съдийско рамо.2:1
Иван
Кур за тия палячовци мислят се за играчи смешници
Agata
До къде сме я докарали кога се е видяло Хасково да пада от Д-град
Капитан Петко
Ага виж статистиката приз годините тогава говори😂
az
Доста пъти!
Сиера 90
Отбора си е много добре момчетата на Живко Иробалиев са се доказали многократно миналия сезон и за какъв отбор на Бабангида става дума нали обединиха школите на децата ...