Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net

Борисов откровено: Ние в ГЕРБ сме само жени. Тук-таме мъж, ма и той – жена!

2,665 прегледа

Премиерът Бойко Борисов направи поредната си уикенд обиколка с джипката. Този път в района на Бургас и Айтос.

В компанията на зам.-министъра на регионалното развитие Николай Нанков, кмета на Бургас Димитър Николов и бившия министър на екологията Ивелина Василева, министър-председателят нагледа ремонта на Айтоския проход, предприятие и разгледа новата пречиствателна станция на града.

Обиколката по традиция бе предавана на живо във премиерския фейсбук-профил. Самият Борисов демонстрира добро настроение и не пропусна да повесели да се пошегува.

При инспекцията на ремонтиращия се проход премиерът попита кмета на Бургас Димитър Николов за срещата с американския посланик Херо Мустафа, която откри бизнес академия за жени, която ще финансира бизнес проекти.

"С американската посланичка как мина?", обърна се Борисов към Николов.

"Ние В ГЕРБ сме, виж, колко жени, само жени", констатира министър-председателят.

"Жени ще ни управляват", отговори му кметът.

А премиерът добави:
"Дет‘ се вика тук-таме мъж, ма и той – жена. Мода! Така ще я караме! По малко, по малко".

Събеседниците му избухнаха в смях, а Борисов се обърна към Нанков:
"Тебе нема, щот си младоженец, требва да се работи по демографията".

Включването на Борисов изобилстваше от дежурните хвалби за 50 лв. надбавки на пенсионерите, разкрити работни места и строителство. Напоследък най-често повтаряната от премиера фраза е, че ГЕРБ всеки ден показват какво са свършили, а другите само говорят.

Видео по темата

Източник: epicenter.bg
Сподели
Реклама — Зона 16 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net

Facebook коментари

Коментари в сайта (2)

3,14
Ако в ГЕРБ имаше истински мъже,до сега да бяхте си подали оставката,но вие сте не само тъпи жени,но и прости п..ки!
простата кърджалийска пyтка
Ние подсигурихме и правнуците си, вие го духайте.