Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net

Опел пламна тази сутрин в Хасково и изгоря напълно

9,630 прегледа

Опел Астра пламна тази сутрин и изгоря напълно. Инцидентът е станал на ул. “Акация” до бл. 16.

Собственикът на автомобила Йелмаз Кърдали разказа, че запалил двигателя около 7.30 часа, за да размрази стъклата, когато забелязал изпод арматурното табло да излиза дим. Грабнал пожарогасителя и го изпразнил целия върху двигателя, но това не спряло пламъците.

“Обадих се на пожарната, но докато дойдат всичко изгоря. Стана за минути”, допълни собственикът на изгорялата кола.

“Дошло й е времето”, вметна той и обясни, че колата е производство 2000 година. “Важното е, че няма пострадали”, философски завърши хасковлията.

Haskovo.net

Видео по темата

Източник: Haskovo.NET
Сподели
Реклама — Зона 16 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net

Facebook коментари

Коментари в сайта (1)

Емо
Голяма работа са опелите. Двигателя изцяло изгорял та го няма, но предната броня е останала почти цяла.