Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV

Агонията "Белнейски" продължава

2,262 прегледа
Делото за убийството на двете сестри Белнейски ще бъде удължено, ако до месец няма окончателен резултат от ДНК-експертизата, която се извършва в Лондон, заявиха от Пазарджишката прокуратура.

От там уточниха, че през последните четири месеца няма разпитани заподозрени, но това не означавало, че оперативната работа е прекратена.

Това е втората експертиза, която се изготвя по делото в Англия.

Dnes.bg припомня, че веднъж вече от лабораторията във Великобритания потвърдиха българските резултати, които доказват, че е изолиран ДНК-профила на убиеца на двете момичета.

Сестрите от Пазарджик бяха открити мъртви на 31 януари 2006 г. в местността "Грамадите" между Пещера и Брацигово.

Сестрите - на 15 и 18 години, са били изнасилени, а след това жестоко убити.
Източник: dnes.bg
Сподели
Реклама — Зона 16 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net

Facebook коментари

Коментари в сайта (0)

Все още няма коментари. Бъди първият!