Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net

30 червени партийци от Смолянско на конгрес на партията

1,580 прегледа

30 делегати от област Смолян ще вземат участие в Конгреса на БСП, който ще се проведе  днес в София.

Още 10 членове на партията ще присъстват като гости на големия форум на левицата. Родопските делегати ще  представят лошото социално-икономическо състояние, в което се намира регионът, задълбочаващата се в последните години безработица в Смолянска област и липсата на подкрепа от държавата за решаване на най-наболелите проблеми.

„Ще изразим силното си разочарование от готвената пенсионна реформа, която ще задълбочи мизерията, в която живеят стотици смолянчани в предпенсионна възраст и миньорите, които буквално до живот ще работят под земята, за да се пенсионират“, заявиха от областното ръководство на социалистическата партия. Други приоритети ще бъдат образователната и здравната система, както и подготовката на местните избори. 


БСП - Смолян

Пресцентър

Видео по темата

Източник: smolyan.bgvesti.net
Сподели
Реклама — Зона 16 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net

Facebook коментари

Коментари в сайта (0)

Все още няма коментари. Бъди първият!