Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV

Смолянчанка грабна голямата награда със снимка на Балиевата чешма

3,368 прегледа

 Красимира Георгиева от Смолян спечели голямата награда във фотоконкурса „Чешмите на България“ Церемонията по награждаването се проведе на Световния ден на водата – 22 март. Министърът на околната среда и водите Ивелина Василева връчи отличието на Красимира, която участва със снимка на Балиевата чешма.

 Организатори на конкурса, в който таз игодина участваха над 500 фотографии, са Българската асоциация по водите и Сдружение "Аз обичам водата". Министерство на околната среда и водите и Предприятието за управление на дейностите по опазване на околната среда (ПУДООС) са партньори на инициативата.

Изложбата "Чешмите на България" е прекрасна. Благодарна съм за тази инициатива на БАВ и на Сдружението за тази станала вече традиционна експозиция на снимки", посочи министър Василева. По думите й, това са уникални чешми, много от тях са с история, а някои са свързани и с легенди.

Видео по темата

Източник: smolyan.bgvesti.net
Сподели
Реклама — Зона 16 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net

Facebook коментари

Коментари в сайта (0)

Все още няма коментари. Бъди първият!