Отново пиян шофьор хванаха в Димитровград
![]() |
| Поредния пиян шофьор залови полицията в Димитровград |
50-годишен мъж, шофирал пиян зад волана бе задържан от полицията в Димитровград.
Той е попаднал в ареста на местното полицейско управление за 24 часа, казаха от МВР-Хасково.
Тестване с дрегер установило, че водачът има в кръвта 1,64 промила. Срещу него е образувано бързо производство.
Dimitrivgrad.bgvesti.net










Коментари в сайта (0)
Все още няма коментари. Бъди първият!