Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV

Хвалят Славейковци за активност в залесяването

2,590 прегледа
Кметът Иво Димов и шефът на Държавното лесничейство-Хасково Н.Янчев засадиха дървета в две училища

Седмицата на гората бе отбелязана и в Димитровград днес със залесителна акция.

Началото постави кметът Иво Димов и шефът на Хасковското Горско стопанство Николай Янчев, които символично засадиха 4 дървета.

Те облагородиха дворовете на две местни училища - СОУ "Любен Каравелов" и ОУ"П.Славейков".

В последното, на Димов и Янчев помагаха малчуганите от отбор "Млад огнеборец", които въпреки ваканцията бяха в училище.

Общо 100 фиданки атласки кедър и американски дъб предостави на Общината Държавното горско стопанство в Хасково, като част от националната кампания за опазване на гората.

Шефът на Горското стопанство похвали училище "Славейков" за активното участие в залесителната акция трета поредна година.

Dimitrovgrad.bgvesti.net

Славейковци получиха похвала за активно участие в кампанията по залесяването

Видео по темата

Източник: dimitrovgrad.bgvesti.net
Сподели
Реклама — Зона 16 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net

Facebook коментари

Коментари в сайта (0)

Все още няма коментари. Бъди първият!