Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV

Комплект златни монети получи първото за 2013 г. бебе в Димитровград

4,235 прегледа
Кметът Иво димов донесе подаръци за първото бебе в Димитровград -Данаил

Комплект от 4 златни монети получи днес майката на първото за тази година бебе, родено в община Димитровград - Любомира.

С букет цветя радоначалникът Иво Димов посети тази сутрин местното АГО и дари родилката и малкият Данаил.

Кметът пожела здраве и късмет на семейството и повече деца за Общината тази година.

Това е второ дете за майката на Данаил, която има вече 4-годишно момченце Иван.

Раждането е станало на 3 януари с операция, а бебето тежи близо 4 кг. и е малко над 50 см.

Любомира е от Димитровград и работи в Агенцията по храните.

Любимера и малкия Данаил

259 бебета са се родили в АГО-Димитровград през 2012 година, отчете шефката на отделението д-р Нина Четалова. Това е със 17 раждания по-малко в сравнение с 2011 година, но като цяло не се наблюдава сериозен отлив, поясни тя.

Д-р Четалова увери, че тукашното Родилно отделение разполага с отлични условия - леглова база от 20 легла, техника и всичко необходимо за бъдешите майки.

Д-р Четалова увери, че условията за раждане в местното АГО са отлични

Dimitrovgrad.bgvesti.net

Видео по темата

Източник: dimitrovgrad.bgvesti.net
Сподели
Реклама — Зона 16 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net

Facebook коментари

Коментари в сайта (0)

Все още няма коментари. Бъди първият!