Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV

Двама кандидати се борят за шефското място в МБАЛ-Димитровград

5,263 прегледа
Двама са кандидатите за управител на МБАЛ в обявения конкурс от ОбС

Двама кандидати са подали документи за участие в обявения конкурс за управител на МБАЛ "Св.Екатерина" в Димитровград.

Това са досегашният шеф д-р Здравко Наков и Янко Кочев, заемал ръководни постове в МБАЛ Оряхово.

Заявления за участие в надпреварата се приемаха до 28 декември 2012 г. според обявата, публикувана на сайта на местната администрация.

Припомняме, че конкурсът е насрочен за 15 януари от 10:00 часа в Общината.

Той ще протече в три етапа, включващи проверка на документите, представяне на програма за управление на болницата и събеседване с кандидатите.

Решението за провеждане на конкурс за шеф на димитровградската болница бе взето от Общинския съвет на заседанието в края на ноември.

Тогава стана ясно, че сегашният управител  Здравко Наков ще остане на поста до избора на нов шеф.

Dimitrovgrad.bgvesti.net

Д-р Наков е кандидат за поста управител на болницата в Димитровград

Видео по темата

Източник: dimitrovgrad.bgvesti.net
Сподели
Реклама — Зона 16 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net

Facebook коментари

Коментари в сайта (0)

Все още няма коментари. Бъди първият!