Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net

На Нова година: Задигнаха 450 м жици във Върбица

1,800 прегледа

Близо 450 метра меден проводник задигнаха четирима крадци от котелското село Градец, "гастролиращи" в село Върбица по празниците.

За кражбата, станала в навечерието на Нова година съобщил в полицията кметът на Върбица.

Проводниците били свалени от четири междустълбия от електропреносната мрежа на селото.

Откраднатото по-късно било открито, установени били и извършителите - те са мъже между 20 и 32 години.

Единият от тях е задържан, той е на 25 години и се издирва от МВР заради влязла в сила присъда за лишаване от свобода.

Работата по установяване на местонахождението на останалите обирджии продължава, казаха от полицията. По случая е образувано досъдебно производство.

Dimitrovgrad.bgvesti.net

Видео по темата

Източник: dimitrovgrad.bgvesti.net
Сподели
Реклама — Зона 16 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net

Facebook коментари

Коментари в сайта (0)

Все още няма коментари. Бъди първият!