Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV

Димитровград още чака първото за 2013-та бебе

2,029 прегледа
И бебе 2013 в Димитровград, подобно на бебе 2012 също се бави

В Димитровградското АГО все още не се е появило първото за 2013-та година бебе, показа проверка на Dimitrovgrad.bgvesti.net тази сутрин.

Последното новородено за изминалата 2012 г. е момиче и е дошло на бял свят на 31 декември, казаха от Родилното отделение.

Момиче бе и първото бебче за 2012 година, което се роди на 4 януари.

Както писахме, по Коледните празници в местното АГО дойдоха на бял свят пет бебета.

По-малко раждания е имало през 2012-та година в Димитровград в сравнение с 2011-та, сочи статистиката.

Миналата година в тукашното АГО са се родили 260 бебета, докато през 2011-та цифрата е била 278.

260 бебета са се родили в АГО-Димитровград през 2012 г.

Dimitrovgrad.bgvesti.net

Видео по темата

Източник: dimitrovgrad.bgvesti.net
Сподели
Реклама — Зона 16 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net

Facebook коментари

Коментари в сайта (0)

Все още няма коментари. Бъди първият!