Спипаха димитровградчанин да шофира с 2,46 промила алкохол
46-годишен димитровградчанин с инициали Д.П. бе задържан от полицията да шофира пиян.
Случката се разиграла по време на почивните дни по Коледа.
След внезапна проверка униформените установили, че мъжът кара колата си с 2,46 промила алкохол в кръвта.
Заради провинението димитровградчанинът е попаднал в ареста на местното РУП за 24 часа.
Dimitrovgrad.bgvesti.net
Видео по темата
Източник:
dimitrovgrad.bgvesti.net










Коментари в сайта (0)
Все още няма коментари. Бъди първият!