Задигнаха 750 м кабели в две димитровградски села
Крадци тарашиха за метали района на димитровградските села Добрич и Крум, съобщиха от полицията.
В Добрич апашите са срязали част от елекропреносната мрежа и са откраднали 300 метра меден проводник от пет междустълбия.
Чрез прокопаване на земя в района на Крум са откраднати 450 метра телефонен кабел, допълват от ОДП - Хасково.
Dimitrovgrad.bgvesti.net









Коментари в сайта (0)
Все още няма коментари. Бъди първият!