Обажда се мъж на жена си-блондинка:
- Скъпа, къде си?
- На работа съм..
- ? Че какво правиш?
- Нищо не правя, спокойно е тук, няма никой!(радостно)
- ... Скъпа...днес е неделя...
Станислав Балабанов: Kонсерватизъм в България, който да изолира неолибералните движения.“
Vili1,511 прегледа1 коментара
„Ние като дясна и консервативна формация влизаме в битката за 52-о народно събрание с една обща цел да има консерватизъм в България, който да изолира неолибералните движения.“
Коментари (1)