Един българин отишъл в Америка. Като слязъл от самолета му се доходило по голяма нужда. Влязъл той в тоалетната и к’во да види - няма тоалетна чиния.
Изсрал се на плочките и като го погледнал не му харесало.
Сложил си изпражненията в чорапа и започнал да го върти да ги сбие малко. Обаче чорапа се скъсал и всичко се разплескало по стената...
След пет минути влиза един негър. Българина му вика:
- Ей, брат, ако изчистиш тук ще ти дам 10 долара.
А негъра му отговаря:
- Аз ще ти дам 50, ако ми кажеш как си насрал стените!
1️⃣Страстната Седмица на Българските избори - разговор с Валентин Вълканов - преподавател в НБУ
2️⃣Ултиматумът на Тръмп - разговор с Ивайло Иванов, експерт по национална и международна сигурност
3️⃣Акценти от брийфа и коментарите.
Коментари (0)
Все още няма коментари. Бъди първият!