Блондинка кара колата сама за пръв път. По пътя нещо издрънчава, тя спира, взема го и го слага в багажника. Прибира се у тях и моли мъжа си да прегледа колата.
- Колата е здрава скъпа, ама трябва да върнеш капака на шахта.
Дългогодишните служители на МВР – Хасково Андон Димитров и Митко Александров са назначени на работа в КАТ. Те заемат местата на уволнените за корупционни схеми в канала за регистрация на колите.
Коментари (0)
Все още няма коментари. Бъди първият!