В ресторанта на Централна гара софия на една обща маса пият, пеят и се веселят 10 човека. Когато алкохолът ги удря в главата по радио-уредбата се чува:<BR>- Внимание! Бързият влак за Варна заминава от 5 коловоз.<BR>Скачат десетимата да гонят влака. В движение се качва първия, втория, петия... деветия, десетия тича не успява да се качи, спира и започва да се смее.<BR>Доближава се до него човек видял какво става и започнал да го хока:<BR>- Абе, не те ли е срам? Не стига че си се напил. Не стига, че всички се качиха, а ти изпусна влака, ами отгоре на всичко се и смееш.<BR>- Е как няма да се смеея бе? А’м че тия дето се качха мене ме изпращаха.
Прочети още подобни вицове
Коментари (0)
Все още няма коментари. Бъди първият!