Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net

Хасковлии предадоха половин тон опасни отпадъци в мобилен пункт

Vili 994 прегледа 0 коментара
Близо 460 кг. опасни отпадъци от бита събра мобилния пункт в Хасково. Инициативата се провежда за втора поредна година. Идеята е хората да предадат боклук, който не може да бъде изхвърлен в традиционните съдове за смет.

Коментари (0)

Все още няма коментари. Бъди първият!

Още от категорията