- Генко, забелязахме, че след като дойдохте в нашия офис, почнахме да плащаме по-малко за електроенегия? Как става това? Да не произвеждате електричесво?
- Не, просто изгасям лампата след себе си, като ходя до тоалетната...
Прочети още подобни вицове
Коментари (0)
Все още няма коментари. Бъди първият!